AREL CHEM HAKKINDA

Arel Chem, 30 yıllı aşkın süredir tarım sektöründe ithalat, ihracat, üretim, imalat alanlarında faaliyet göstermiş, ulusal ve uluslararası çeşitli başarılara imza atmış deneyimli ve profesyonel bir grup tarafından 2021 yılında kurulmuştur.

Arel Chem, deneyimli ve profesyonel teknik kadrosuyla, bitkisel üretimde toplam verim ve kaliteyi yükseltmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Aynı zamanda, en son teknolojileri ve bilimsel araştırmaları takip ederek geliştirdiği yüksek kalite standartlarında, yenilikçi, çevreye duyarlı, organik, organamineral ve kimyasal “Bitki Besleme Ürünleri”nin artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılamak için üretim imkân ve kabiliyetlerini ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmektedir.

Arel Chem, alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, yenilikçi geniş bir ürün yelpazesi ile her zaman %100 müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmet kalitesini ön planda tutarak tarımsal faaliyetlerine devam etmektedir.

Yönetİm Polİtİkamız
Sağladığımız ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynaklarımızı etkili ve verimli kullanarak ihtiyaçları zamanında karşılamak, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek ve hizmet kalitemizi daima en üst seviyede tutmaktır.

Amacımız
Deneyimli ve profesyonel kadromuzla çözüm odaklı, güvenilir, kaliteli ve prestijli bir hizmet sunmak, tarımsal alandaki yenilikleri, gelişmeleri, güncel teknolojik bilgi ve AR-GE sonuçlarını üretici ve bayilerimiz ile paylaşmak, yüksek kalite standardına sahip, doğa ve çevreye zararsız ürünlerimizin değerli üreticilerimize ulaşmasını sağlamaktır.

Bizlere güvenerek desteklerini esirgemeyen ve başarılarımızda katkısı olan yurtiçi ve yurt dışındaki tüm paydaşlarımıza şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız.

BİZİM İLE İLETŞİME GEÇ

demo

3

Ülke

demo

120

Çeşit Ürün

demo

400+

Satış Noktası

demo

12000

Ton Üretim

BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Bize gönderdiginiz her mail ile ilgili birimlerimiz dikkat ile inceleyerek size en kısa sürede dönüş yapar.